Koncert, jakiego jeszcze nie było! London Hillsong Worship i NiemaGotu.

Na trzech koncertach na scenie ramię w ramię staną obok siebie dwie znakomite ekipy: London Hillsong Worship i NiemaGotu.

Nad Wisłą jak grzyby po deszczu wyrastają wieczory uwielbienia, a trzy ubiegłoroczne koncerty (Michael W. Smith, Hillsong United i Kari Jobe z przyjaciółmi) zgromadziły w hali Areny Gliwice tysiące ludzi z całego kraju i okazały się prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

Nic dziwnego, że idąc za ciosem organizatorzy tych spotkań przygotowali niespodziankę: po raz pierwszy obok siebie staną przedstawiciele polskiej i brytyjskiej sceny uwielbienia: rozpoznawalne i popularne grupy London Hillsong Worship i ekipa z NiemaGotu.

Zespoły zagrają na trzech scenach: w Gliwicach (6.03 Arena Gliwice), we Wrocławiu (7.03 Hala Orbita) i w Gdyni (8.03 Polsat Plus Arena), z głośników popłynie znakomicie zagrane oraz nowocześnie i niezwykle profesjonalnie zaaranżowane uwielbienie, a muzycy, których prawdziwą pasją jest oddawanie czci Najwyższemu odkryją największą tajemnicę świata: „nie ma Go tu, zmartwychwstał!”. Każde z tych spotkań będzie również okazją do osobistej modlitwy.

„Arise Poland Tour 2024” to wspólna trasa dwóch popularnych zespołów, które swymi piosenkami opowiadają o miłości nie z tej ziemi.

Nadciąga prawdziwe powstanie! Tym razem nie chodzi jednak o walkę narodowo-wyzwoleńczą, ale o realizację biblijnego wezwania: „Powstań! Świeć, bo przyszło twe światło” (Iz 60, 1-3). Na scenie ramię w ramię staną obok siebie dwie znakomite ekipy i zgodnie ogłoszą: „Chwała Pańska rozbłyska nad tobą”. 

To będą koncerty pełne światła. „Chcemy nieść nadzieję w tych trudnych i mrocznych czasach, zapalić światło tam, gdzie panuje beznadzieja. I pokazać, zwłaszcza młodym, często zagubionym, zapatrzonym w ekran komórki, że jest Ktoś, kto zna ich na wylot i kocha bez granic” – opowiadają organizatorzy z fundacji 1on.pl

Kogo usłyszymy?

HILLSONG LONDON WORSHIP grali na całym świecie. To kolektyw muzyków i piosenkarzy ze stolicy Wielkiej Brytanii, którzy od niemal dwóch dekad animują koncerty chwały podczas nabożeństw w całej Europie. Zaskakują nowoczesnymi aranżacjami, profesjonalizmem i ogromną pasją głoszenia Dobrej Nowiny z którą docierają nawet na Bliski Wschód, do Indii i Afryki.

NIEMAGOTU mogło być zespołem jednej piosenki. I tak zapamiętano by ten utwór, bo stał się rozpoznawalnym na całym świecie hymnem organizowanych nad Wisłą Światowych Dni Młodzieży. Na szczęście kolejne płyty pokazały, jaki potencjał drzemie w tej ekipie. Zespół z Krakowa nie stosuje zasady Ctrl+C, Ctrl+V: nie kopiuje, nie powiela, nie małpuje starych patentów. Mówi swoim własnym językiem, a jego piosenki momentalnie wpadają w ucho i długo z niego nie wypadają. Zespół w którym „pierwsze skrzypce” grają: Kuba Blycharz (świetny kompozytor i tekściarz) i obdarzona poruszającym, rozpoznawalnym na kilometr głosem Ola Maciejewska swymi koncertami zachwycili publikę i sprawili, że ich występy cieszą się ogromną popularnością.

Przed koncertami  Jay Cook – główny lider uwielbienia zespołu i pastor Hillsong London Worship spotka się z polskimi autorami piosenek, muzykami i liderami uwielbienia, po to, by wzajemnie się inspirować i wymienić doświadczenia.

Bilety kupisz na 1on.pl , Bilety24.pl  oraz  ebilet.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top